2020 Mercedes-Benz A-Class

A220 Sedan

Pret final: 21.771 €
10.885 EUR la semnarea contractului, dupa verificare
+
10.885 EUR la primirea masinii
Tara de origine:Coreea de Sud
VIN:W1K3G4EB6LJ189249
Vizualizari - 2

An de fabricatie

2020/02

Rulaj

6.073 km

Cutie de viteze

Automata

Motor

1991 cm³

Despre aceasta masina

Mercedes-Benz A-Class (A220 Sedan) din 2020, adusa din Coreea de Sud. Are 6.073 km la bord, motor 1991 cm³ benzina si cutie automata. Raportul oficial de asigurare nu arata niciun accident. Pretul afisat este pretul final in Moldova: include transportul, asigurarea si taxele vamale.

Marca Mercedes-Benz
Model A-Class
Versiune A220 Sedan
An de fabricatie 2020/02
Vechime 6 ani
Rulaj 6.073 km
Cilindree 1991 cm³
Combustibil Benzina
Cutie de viteze Automata
Culoare Gri
Caroserie Compacta
Locuri 5
VIN W1K3G4EB6LJ189249

Dotari (36)

  • ABS
  • Monitor AV fata
  • Inchidere centralizata
  • Geamuri electrice
  • Servodirectie
  • Tapiterie din piele
  • Inchidere fara cheie
  • Jante din aliaj
  • Control al tractiunii (TCS)
  • Airbag-uri laterale
  • Scaun electric (sofer)
  • Scaune incalzite (fata)
  • Climatronic
  • Oglinzi rabatabile electric
  • Airbag sofer
  • Airbag pasager
  • Oglinda retrovizoare fotocroma (ECM)
  • Comenzi pe volan
  • Senzori de parcare spate
  • Senzori presiune anvelope (TPMS)
  • Scaun cu memorie (sofer)
  • Control electronic al stabilitatii (ESC)
  • Airbag-uri tip cortina
  • Smart key
  • Camera de mers inapoi
  • Cruise control
  • Mufa USB
  • Hi-Pass (taxare automata, Coreea)
  • Faruri LED
  • Senzor de ploaie
  • Padele de schimbator
  • Senzori de parcare fata
  • Avertizare unghi mort
  • Frana de parcare electronica (EPB)
  • Bluetooth
  • Faruri automate

Istoricul masinii

Accidente inregistrate 0
Cost total reparatii fara reparatii
Schimbari de proprietar 3
Dauna totala Nu
Avarie prin inundatie Nu
Folosita comercial Nu

Datele provin din raportul oficial de asigurare din Coreea de Sud, verificat inainte de a publica anuntul.

Din ce se compune pretul

Pretul masinii in Coreea 14.344 €
Transport standard (RoRo, ~55-70 zile) 4.500 €
Asigurare de transport 143 €
Taxa vamala 0 €
Acciza 1.937 €
Taxa pentru proceduri vamale 76 €
Brokeraj vamal 120 €
Documente si expeditie 150 €
Comision 500 €
Total 21.771 €

Transport, asigurare si taxe vamale incluse. Nu apar costuri pe parcurs.

10.885 EUR la semnarea contractului, dupa verificare
+
10.885 EUR la primirea masinii

Solicita verificarea masinii GRATUIT

Iti trimitem raportul complet: istoric de daune, rulaj real, verificare VIN si fotografii suplimentare. Fara nicio obligatie.

Masini asemanatoare

Alese dupa buget, marca si model — in ordinea asta.

2023 Mercedes-Benz A-Class

23.682 € pret final, cu devamare
11.841 EUR la semnarea contractului, dupa verificare
+
11.841 EUR la primirea masinii

Adusa din Coreea de Sud, A220 Hatchback, culoare alb, 5 locuri, 2 ani. Un singur proprietar.

  • 8.804 km
  • 1991 cm³
  • Automata

2022 Mercedes-Benz A-Class

20.281 € pret final, cu devamare
10.140 EUR la semnarea contractului, dupa verificare
+
10.140 EUR la primirea masinii

Adusa din Coreea de Sud, A220 Sedan, culoare alb, 5 locuri, 3 ani. Un singur proprietar.

  • 22.610 km
  • 1991 cm³
  • Automata

2021 Mercedes-Benz A-Class

19.666 € pret final, cu devamare
9.833 EUR la semnarea contractului, dupa verificare
+
9.833 EUR la primirea masinii

Adusa din Coreea de Sud, A220 Hatchback, culoare alb, 5 locuri, 5 ani.

  • 50.156 km
  • 1991 cm³
  • Automata
20
Fara daune

2022 Mercedes-Benz A-Class

22.833 € pret final, cu devamare
11.416 EUR la semnarea contractului, dupa verificare
+
11.416 EUR la primirea masinii

Adusa din Coreea de Sud, A220 Sedan, culoare negru, 5 locuri, 4 ani. Un singur proprietar.

  • 22.797 km
  • 1991 cm³
  • Automata

2022 Mercedes-Benz A-Class

23.662 € pret final, cu devamare
11.831 EUR la semnarea contractului, dupa verificare
+
11.831 EUR la primirea masinii

Adusa din Coreea de Sud, A220 Sedan, culoare alb, 5 locuri, 3 ani.

  • 34.553 km
  • 1991 cm³
  • Automata

2020 Mercedes-Benz A-Class

19.340 € pret final, cu devamare
9.670 EUR la semnarea contractului, dupa verificare
+
9.670 EUR la primirea masinii

Adusa din Coreea de Sud, A220 Sedan, culoare alb, 5 locuri, 6 ani.

  • 18.411 km
  • 1991 cm³
  • Automata
20
Fara daune

2020 Mercedes-Benz A-Class

19.028 € pret final, cu devamare
9.514 EUR la semnarea contractului, dupa verificare
+
9.514 EUR la primirea masinii

Adusa din Coreea de Sud, A220 Sedan, culoare negru, 5 locuri, 6 ani.

  • 74.555 km
  • 1991 cm³
  • Automata
20
Fara daune

2020 Mercedes-Benz A-Class

18.262 € pret final, cu devamare
9.131 EUR la semnarea contractului, dupa verificare
+
9.131 EUR la primirea masinii

Adusa din Coreea de Sud, A220 Sedan, culoare alb, 5 locuri, 6 ani.

  • 59.828 km
  • 1991 cm³
  • Automata